Doubravka - lesní říčka plná nástrah

5. 4. 2020
Řeky
Jednorázová akce

O příchodu jara se už nedá pochybovat, i když se nás poletující sníh snaží přesvědčit o opaku. Nastal ten pravý čas vyrazit na vodu! V sobotu 7.4. a v neděli 8.4. umožní vypouštění přehrady Pařížov splutí příjemné bystré říčky Doubravy na Českomoravské vysočině.

Moravice - řeka pro všechny

18. 4. 2020
Řeky
Jednorázová akce

Splutí Moravice patří mezi tradiční vodácké evergreeny. Popularita Moravice vychází především z toho, že je to řeka vhodná pro vodáky všech stupňů pokročilosti a pro plavidla všech typů. Ve spojení s krásným okolím se jedná o jednu z vodácky nejatraktivnějších turistických řek u nás. Moravice je sjízdná pouze při vypouštění přehrady Kružberk.

Divoká Orlice - klenot Orlických hor

10. 5. 2020
Řeky
Jednorázová akce

S příchodem května se naskýtá příležitost vyplout na Divokou Orlici. Vypouštěním vody z Pastvinské přehrady bude i v letošním suchém roce zajištěn průtok postačující ke splutí kánoí, kajaků i raftů.

Jihlavka - krásná řeka s nádherným okolím

13. 6. 2020
Řeky
Jednorázová akce

Řeka Jihlava (též Jihlavka, Jihlávka) meandrující v přenádherném údolí je vodná pro vodáky všech stupňů pokročilosti. Obtížnost WW I společně s výhledy do okolí slibuje vodácký zážitek opravdu pro každého. Řeka je svoji šířkou a průtokem (cca 13 kubíků) vhodná pro kánoe, rafty i kajaky.

Salza - dvoudenní splutí skutečné perly alpských řek

Řeky
Akce na míru

Bezpochyby jedna z nekrásnějších řek, o kterých se vodákům zdává. Průzračná peřejnatá voda, stále se měnící výhledy na okolní alpské štíty. To je dvoudenní splutí Salzy ve Štýrských Alpách.

Zámecká Dyje - romantika na vodě

Řeky
Akce na míru

Poznejte meandry Zámecké Dyje a divokou přírodu pod Pálavskými vrchy. Získejte první vodácké zkušenosti a zažijte zábavu i romantiku na vodě!

Kamp - rakouská řeka plná překvapení

Řeky
Akce na míru

Dvacet dva kilometrů bystré říčky v krásném údolí. Díky obtížnosti mezi WW I a II je řeka vhodná pro kajaky, kánoe (pevné i nafukovací) i rafty.